محصولات

ردیاب (GPS) سیلور obd

ویژگی های محصول

طریقه قراردادن سیم کارت درون دستگاه :

1- پیچ درب، در قسمت پشت دستگاه را توسط یک پیچ گوشتی باز کرده، درب را بدارید تا محفظه قرارگیری  سیم کارت بر روی مدار الکتریکی دستگاه نمایان شود .

2- سیم کارت را بدرستی داخل محفظه مخصوص قرار داده و سپس پیچ درب دستگاه را محکم کنید.

روش راه اندازی GPS از طریق سیم کارت و SMS :

* ابتدا از طریق  تلفن همراه مالک خودرو ( شماره اصلی)، یک پیامک به فرمت زیر به شماره سیم کارت داخل GPS ارسال کرده تا شماره مالک خودرو برای GPS ثبت گردد.  از این پس تمامی هشدارها و علایم به این شماره پیامک می شود:(شماره صاحب خودرو بدون صفراول وارد کنید

<--- ثبت شماره صاحب خودرو  999999,100,شماره موبایل صاحب خودرو

* در صورتیکه صاحب خودرو شماره دیگری داشته باشد میتوانید شماره دوم را با ارسال sms به فرمت زیر به شماره سیم کارت داخل gps شماره دوم را نیز ثبت کنید :

<--- ثبت شماره دوم   999999,200,شماره موبایل صاحب خودرو

* برای تغییر پسورد GPSبایستی sms با فرمت زیر به شماره سیم کارت داخل GPS ارسال کنید :

<---تغییر پسورد 999999,500,پسورد6  رقمی جدید

* جهت  اطلاع  از موقعیت فعلی  خودرو، سرعت، جهت حرکت، فعال یا غیر فعال بودن سیستم، باز یا بسته بودن ACC، روشن و یا خاموش بودن موتور خودرو و همچنین اطلاع از میزان باتری، عدد600  را به شماره سیم کارت داخل GPS پیامک کنید. این دستور فقط باید از طریق شماره اصلی مالک (شماره اول) به دستگاه ارسال شود و شماره دوم مجاز به ارسال چنین درخواستی نیست.

برای جستجوی محل خودرو ، عدد  700 را به شماره سیم کارت داخل GPS ارسال کنید ، در این صورت پاسخی به صورت زیر از طرف gps  به شماره صاحب خودرو sms میگردد :

hTTP://MAP.GOOGLE.COM/MAPS   G=E113.340112,N23.037710

که این آدرس دقیق محل خودرو روی GOOGLE MAP میباشد.

* برای تغییر پسورد دستگاه به پسورد اولیه کارخانه عدد 800  را به سیم کارت داخل GPS ارسال کنید.

* برای فعال کردن سیستم ، عدد  111 را به سیم کارت داخل GPS ارسال کنید(موقعیکه  سیستم GPS فعال است ، در صورت تحریک خودرو مثل باز شدن درب خودرو،  این تحریک ها به صورت SMS برای صاحب خودرو ارسال میگردد.)

* برای غیر فعال کردن سیستم عدد 112  را به سیم کارت داخل GPS ارسال کنید(موقعیکه سیستم GPS غیر فعال باشد ، تحریک خودرو اعلام نمیگردد)

* برای راه اندازی مجدد  GPS عبارت  RESTART را  به سیم کارت داخل GPS ارسال کنید.

روش راه اندازی GPS از طریق سامانه و نرم افزار موبایل :

* برای استفاده از سامانه GPS  ابتدا وارد سایت WWW.FBLAUTO.COM  شده و   برای اولین بار کد پشت GPS را در قسمت کد و پسورد وارد کنید و وارد  سامانه شوید . در این سایت میتوانید موقعیت خودرو ، سابقه مسیر حرکت خودرو در 3 روز قبل ، بالاترین سرعت .... ببینید. حتما بعد از ورود بار اول پسورد را تغییر دهید.

* برای استفاده از نرم افزار موبایل ، وارد سایت WWW.FBLAUTO.COM  شده و نرم افزار مخصوص گوشی خود ( اندروید یا IOS ) را بر روی گوشی خود دانلود و نصب نمایید . برنامه را اجرا کرده در قسمت SERVER  عبارت http://www.fblauto.com/  را به طور کامل وارد کنید ، سپس برای کد وپسورد همان کد پشت GPS را وارد کنید (برای بار اول از کد پشت GPS استفاده کنید ولی بعد از تغییر پسورد از پسورد جدید استفاده کنید)

* توجه مهم :

به عنوان مثال کد پشت GPS به شکل روبرو میباشد IRKE0089700000 که برای استفاده در قسمت پسورد صفرهای آخر را حذف کنید یعنی به صورت IRKE00897

نظرات
بد            خوب